Skip to product information
1 of 4

Pure Elegance White Business Shirt

Pure Elegance White Business Shirt

Regular price ден 1,690.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,690.00 MKD
Sale Sold out
Size
Искусете ја чистата елеганција со нашата Pure Elegance бизнис кошула. Дизајнирана за успешни моменти, оваа кошула го носи вашиот стил и професионализам.
View full details

Зошто BOHEM.MK?

  • Квалитет

    Исклучителен квалитет од врвот до дното.

  • Испорака

    Брза и бесплатна достава ширум светот.

  • Гаранција

    100% задоволство на клиентите гарантирано.